Cloon

wyroby z kamienia

CloonKonin

Początki działalności gospodarczej Firmy Cloon sięgają roku 1994. Właściciel Firmy zdobywał doświadczenie biznesowe za granicą (Niemcy) uczestnicząc jako współudziałowiec przedsięwzięcia „joint venture”. Po powrocie do Polski rozpoczął działalność jako „PP+Z Pracownia kamieniarska”, wykorzystując doświadczenia zdobyte na Zachodzie. W ówczesnym okresie charakter i skala działalności nie odbiegała od pozostałych lokalnych przedsiębiorców. Okres ten jest określany jako „standardowy” i „tradycyjny” – PPiZ była jednym z wielu w regionie konińskim zakładów kamieniarskich.

„Nowe otwarcie” miało miejsce w 2009 roku, kiedy Firma zainwestowała w nowoczesny i wysoko wydajny park technologiczny, co umożliwiło rozszerzenie działalności i agresywne wejście na rynek usług wnętrzarskich i dekoracyjnych. W początkach 2011 roku przeprowadzona została zmiana, polegająca na nadaniu przedsiębiorstwu nazwy CLOON, która ma być synonimem jakości usług i wyrobów, a przy tym promować markę poprzez wyróżnianie się z grona konkurentów.

Obecnie CLOON to prężnie działająca Firma, która zdobywa coraz większe znaczenie na rynku usług kamieniarskich. Nowoczesny warsztat, młody, doświadczony i kompetentny zespół pozwala na realizacje najbardziej ambitnych projektów oraz zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających Klientów.